Klienci indywidualni

"Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to co na zewnątrz, samo ułoży się we właściwy sposób”

Eckhart Tolle

Klienci indywidualni

Klienci indywidualni naszego Ośrodka to indywidualne osoby oraz pary.

Terapia

Psychoterapia może mieć bardzo różne cele, zależy czego oczekujemy zgłaszając się do psychoterapeuty. Powód wizyty może mieć różne podłoże: kłopoty relacyjne, zawodowe, rodzinne, zdrowotne, potrzeba poznania siebie samego, kłopoty egzystencjalne lub inne. Można mieć koszmarne sny lub doświadczenia, być uzależnionym od różnych substancji lub cierpieć z powodu określonego układu społecznego. Wszystko to jednak ma wspólny mianownik, ponieważ jest nią potrzeba zmiany, której sami nie jesteśmy w stanie dokonać.

Terapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna to najczęstsza i najstarsza forma psychoterapii. Czasem psychoterapia przypomina rozmowę, niekiedy osoba zapraszana jest do ćwiczeń lub eksperymentów. Bywa, że stosuje się każdą inną technikę terapeutyczną, która jest pomocna w danym momencie. Czas trwania spotkania to 55 minut. Koszt jednej sesji to 100 zł. Aby skorzystać z sesji należy wcześniej umówić się z terapeutą telefonicznie lub za pośrednictwem emaila. W przypadku rezygnacji z sesji należy przesłać informację dzień przed spotkaniem.

Terapia par

Często problemy w związku ujawniają się poprzez zaburzoną komunikację. Trudno jest czasami otwarcie porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach, uczuciach, miewamy kłopoty z akceptowaniem inności drugiej osoby. Uparcie próbujemy dopasować partnera do siebie. Zaczynamy się od siebie oddalać, czując coraz większą złość, rozgoryczenie, niespełnienie. W każdym związku zdarzają się trudne chwile, konflikty, ale czasmi nas przerastają i zaczynamy myśleć o rozstaniu.

Zanim podejmiemy ostateczną decyzję warto skorzystać z terapii dla par. Sesja trwa 55 minut. Koszt jednej sesji par to 120 zł. Aby skorzystać z psychoterapii dla par należy wcześniej umówić się telefonicznie lub za pośrednictwem emaila.

Warsztaty

Poprzez warsztaty rozumiemy jednorazowe zajęcia grupowe, które mogą trwać kilka godzin lub mogą być zorganizowane jako zajęcia weekendowe. Temat warsztatów jest opracowywany przez osobę prowadzącą. Uczestnicy warsztatów otrzymują nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim nowe doświadczenie poprzez udział w ćwiczeniach. Aby móc uczestniczyć w warsztatach należy sprawdzić na stronie oferty i aktualności, są tam podane tematy zajęć oraz terminy i koszty, wcześniej należy zgłosić swój udział w warsztatach u osoby prowadzącej telefonicznie lub poprzez emaila.

Afirmacja, która czyni cuda…

„Byłam małą posiadłością spustoszoną przez burzę. Piękna pogoda powróciła. Las i rzeka uspokoiła się. Dom wibruje i jaśnieje w słońcu. I – co najważniejsze – pole powraca do swego piękna i ładu. Dziękuję Wam, moje chore organy za to, że robicie wszystko, aby utrzymać mnie przy życiu! I dziękuję sobie za to, co robię, aby być uzdrowionym…”

Ta afirmacja przeprogramowuje podświadomość, czyli sięga dokładnie do miejsca, w którym powstał problem! Ciało jest tylko ekranem, na który podświadomość projektuje chorobę lub wyzdrowienie. Należy nauczyć się jej na pamięć i powtarzać wciąż aż do wyzdrowienia. Nie potrzeba wizualizować. Ważne, aby czuć się tym domkiem i pozwalać na „jego” powrót do zdrowia.

Wg metody „Uzdrawianie przez świadomość” dr Gilberta Renauda

Spotkajmy się

Zadzwoń & napisz & skontaktuj się

Więcej